Finanse

.

.                        .Można się zastanawiać dlaczego finanse umieściłem w zakładce: hobby… odpowiedź- ponieważ po prostu tak jest-  finanse (a dokładniej inwestycje kapitałowe) są moim hobby.

Z finansami, a dokładniej z zakresem inwestycyjnym  pierwszą styczność miałem już ponad 10 lat temu, a dokładniej kupując akcje jednej firmy w 1998 roku- i od tego się zaczęło.

Przez ostatnie lata bardzo intensywnie zajmowałem się własnymi inwestycjami, poznając przy okazji w praktyczny sposób wiele instrumentów- które coraz bardziej mnie ciekawiły i absorbowały.

W moim wypadku przełożyło się to dodatkowo na zajęcie się bardzo szczegółowe specjalistycznym zakresem produktów inwestycyjnych jakim są produkty strukturyzowane.

.                 . Realizując swoją coraz większą pasję w zakresie inwestycji  opracowałem i udostępniłem wszystkim zainteresowanym bezpłatny 11-częściowy kurs internetowy: Zysk bez ryzyka– czyli wszystko o produktach strukturyzowanych.

Finanse i inwestycje pociągają mnie także ze względu na dynamikę zmian i możliwości jakie ten rynek i instrumenty na nim dostępne dają.  Sam także uczestniczę w wielu szkoleniach z tej dziedziny jako uczestnik- co pozwala mi dodatkowo cały czas się rozwijać.

.

Powrót do:  PRYWATNIE