Szkolenia

.

.          . Szkolenia przewijają się przez każdy obszar mojej aktywności zawodowej.

Zaczęło się już od marketingu- gdzie organizowaliśmy spotkania dla klientów oraz różnego rodzaju szkolenia i spotkania, później okazało się, że branża finansowa opiera się w dużej części na szkoleniach, mi to bardzo pasowało ponieważ dobrze czuję się w takiej roli- więc podążyłem za tendencjami w branży.

Kolejnym krokiem było założenie Śląskiego Klubu Inwestora- w którym dla członków organizowaliśmy szkolenia głownie z zakresu inwestycji kapitałowych.

Po pewnym czasie stwierdziłem, że same szkolenia merytoryczne (finansowe i nie tylko) nie dają mi odpowiednio dużo satysfakcji, a że zarówno dla mnie osobiście oraz dla wielu osób które znałem rozwój osobisty jest bardzo ważny postanowiłem postawić kolejny duży krok zakładając z kilkoma znajomymi Klub Rozwoju Osobistego CHANGE4U- gdzie zajmujemy się przede wszystkim rozwojem, odkrywaniem lub zwiększaniem potencjału, motywacją itp.

W moim osobistym dorobku jest wile szkoleń i projektów z różnych dziedzin, które współorganizowałem, ale także kilka autorskich projektów, m.in.:

  1. Efektywne zarządzanie inwestycjami kapitałowymi w praktyce” – 5 godzin- przygotowane dla Śląskiego Klubu Inwestora,
  2. Możesz…” -przełam bariery– 3-5 godzin- spotkanie outdoorowe przygotowane na potrzeby Klubu Rozwoju Osobistego CHANGE4U,
  3. „Finanse i rachunkowość”- 4 godziny- jeden z modułów projektu START, przygotowane dla Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego,
  4. Nowoczesne sposoby na zysk” – 4 godziny- przygotowane dla Śląskiego Klubu Inwestora,
  5. „Skuteczny handlowiec”- 14 godzin- szkolenie przygotowane i przeprowadzone na zlecenie firmy zewnętrznej,
  6. „Wykorzystaj trendy- metody efektywnego zarabiania pieniędzy”- 3 godziny,
  7. „profesjonalny doradca”- 20 godzn- szkolenie przygotowane i przeprowadzone na zlecenie firmy zewnętrznej,
  8. „Efektywne zarządzanie własnymi pieniędzmi” – 3 godziny.

.

Na swoim koncie mam także przygotowanie i udostępnienie bezpłatnego 11-sto częściowego kursu internetowego „Zysk bez ryzyka– czyli wszystko o produktach strukturyzowanych”.

Powrót do:  ZAWODOWO